Siyan Saldanha Hotel

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Siyan Saldanha Hotel Lissabon bevindt zich in de nabijheid van het Museu Medeiros e Almeida, gelegen binnen 19 minuten lopen ervandaan. Dit pension beschikt over een openbare parkeergelegenheid in de buurt.

De kamers van de accommodatie bieden gasten TV met meerdere kanalen en een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning.

Voor Portugese keuken kunt u terecht bij À Parte, gelegen op 600 meter ervandaan.

Gelegen op 2 km van de Estrela Basiliek, het hotel ligt ook binnen 1 km van Rossio treinstation. Het Instituto Superior Técnico is een populaire educatieve plek om te bezoeken niet ver van het pand in Lissabon. Siyan Saldanha is op 17-minuten loopafstand van Avenida da Liberdade geplaatst. Hospital Dona Estefania bushalte is op een klein stukje lopen van dit hotel in Lissabon.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Siyan Saldanha Hotel Lissabon
Landmark Guest House
Mobiele prijsaanbieding

Landmark Guest House

8.5
Fantastisch 164 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
Whome Urban Tech Retreat, Modern Hubs For Remote Living
Mobiele prijsaanbieding

Whome Urban Tech Retreat, Modern Hubs For Remote Living

7.1
Goed 153 beoordelingen
226 m van de accommodatie
USD 30 USD 27
per nacht
Off
Mobiele prijsaanbieding

Off

271 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    4,2 km

    Treinstations

    Metrostation Picoas
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Wasserij

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    Recreatie

    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 17:30
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Welk treinstation ligt in de buurt van Siyan Saldanha Hotel?
      Het dichtstbijzijnde treinstation bij Siyan Saldanha Hotel is Rossio, op 20 minuten loopafstand.
    • 🚗
      Heeft Siyan Saldanha Hotel parkeergelegenheid voor gasten?
      Ja, uw auto staat veilig op openbare parkeergelegenheid gelegen in de buurt van Siyan Saldanha Hotel.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Siyan Saldanha Hotel gesproken?
      Het personeel van Siyan Saldanha Hotel kan u helpen in Gujarati, Engels, Spaans, Portugees en Hindi.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    4,2 km

    Treinstations

    Metrostation Picoas
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Siyan Saldanha Hotel Lissabon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten